fazuľky

Prichádzam s ďalšou jednohubkou v podobe mini lokálnej hry pre 2 hráčov. A s jedným prostým cieľom zneškodniť protihráča.

Hra stavia na myšlienke kde netušíte ktorá postavička je protihráč a ktorá je vaša. Tú som pochytil pri Nealovej hre UMO ale bol som zvedavý ako by sa správala v kompetitívnom režime. Tak a teraz si to môžem vyškrtnúť z listu experimentov 🙂  .

V hre sa hrá na 3 výťazstvá, kde v aréne čaká na odpočet 9 postavičiek po ktorom sa vydajú na bezduchú chôdzu. Postavička a aj hráči sú v neustálom pohybe. Teda ak nepohybujete postavičku klávesami tak začne chodiť automaticky do náhodných smerov. Protihráča zneškodníte zbraňou, pôvodne som ju chcel limitovať na 3 náboje ale nakoniec som od toho upustil.

Ale aby to nebolo až tak o náhodnom výstrele, v rohoch arény sú 2 indikátory ktoré ukazujú ako blízko ste k postavičke. No len jeden indikátor ukazuje na protihráča.

fazulky_promo

 

 

 

 

 

 

Natlačiť do arény 300 postavičiek by nebol žiaden problém, no zistil som že viac ako 9 spôsobuje istým spôsobom nevyváženosť.

Hra je kompatibilná aj s Xbox ovládačom, kedže bežná klávesnica spracuje najviac 4 klávesy tak by som odporúčal hrať s ovládačom.

 

Hru môžte sťahovať TU. *nová aréna*