Vánoční hra Bubble Shooter Christmas

Ahoj, rád bych představil svou novou hru Bubble Shooter Christmas. Jde o známý typ hry – spojování tří a více stejných kuliček. Tuto onlinovku s bublinkami jsem vytvořil i jako jakési vánoční přání, snažil jsem se ji udělat co nejhezčí tak věřím že se bude líbit :)

Hra: http://bubbleshooter.funsite.cz/bubble-shooter-christmas/

Obrázek ze hry:

Obrázek Bubble Shooter Christmas

Trochu o vývoji

Myšlenka byla jasná. Co nejrychleji udělat vánoční hru, s použitím kódu mé starší bublinkové hry Bobble Shooter(http://www.aimia.cz/bobble-shooter/). Nicméně jsem zjistil pár nepříjemných bugů, tak jsem musel kód přepsat(čímž se vývoj protáhl na 2x delší dobu než jsem čekal 🙂 ).

No ale co se mi nakonec líbí, vymyslel jsem nový způsob jak řešit vzájemnou polohu kuliček(místo původního uložení kuliček v poli-matici, kdy občas v důsledku logiky nastávalo že kulička se měla uložit mimo pole a podobné bugy, jsem každou kouli propojil hranami. Každá koule vidí na své sousedy, pokud má místo hrany null, soused tam není. Trochu to bude sice náročnější na výkon např. při hledání spojené řady kuliček, ale pracuje to spolehlivě(doufám) 🙂 No nebudu to rozpitvávat, kdyby měl někdo zájem, můžu to v nějakém článku víc popsat.

Grafiku a hudbu jsem použil z free zdrojů, viz credits ve hře.

Ale nejděsivější pro mě je distribuce, nemá smysl si hry dělat jen tak pro sebe. Tak pokud můžete, pomožte 🙂 (sdílením, radou jak hru víc propagovat, odkazem na stránky kde by ji mohli chtítt …)

Pomoc

PS: Rád si vyslechnu vaše názory na hru, a pokud můžete a chcete, sdílejte hru dle libosti(pošlete odkaz kamarádům, kolegům, nebo si hru stáhněte a vložte na své stránky, blog atd. Hra je ke stažení zde http://www.aimia.cz/bubble-shooter-christmas/).