UMO, tentokrát pro Android

Hojte,

Chodí sem ještě vůbec někdo? Já upřímně ne. 😀

Ale říkal jsem si, že když už jsem oprášil Monogame, tak opráším i Krevetu, že by to mohlo třeba někoho zajímat…

Aktuálně pracuju jako full-time seniorní vývojář Android aplikací, a to má za následek to, že na hraní si s hrama už několik let kašlu. Konkrétně čtyři roky, zdá se, podle historie příspěvků tady.

Ale pořád si říkám, že to je něco, čemu se chci ještě věnovat. A teď se objevila fajn příležitost, kdy mám dovolenou, ale úplně nemám do čeho píchnout. Tak jsem nainstaloval novou verzi Visual Studia a Monogame, strávil den snahou rozchodit starý projekt, strávil další den portováním na Android a voilá, je hotovo (teda jestli jsem na něco nezapomněl ¯\_(ツ)_/¯ ).

Čili kdo si ještě pamatujete UMO, a chtěli byste tomu věnovat 45 sekund svého času při sezení na záchodě, než to odinstalujete a zapomenete na to, nyní máte jedinečnou příležitost! Teda vlastně nejen nyní, ono už to k dispozici zůstane, žejo. A kdo si to nepamatuje, tak poslední článek jsem psal tady.

Bližší info o hře a link na stažení je na její stránce na GameJoltu. (Je potřeba vedle odkazu na Windows verzi klepnout na tři tečky a stáhnout APK, bo na Play to fakt publikovat nebudu a GameJolt to líp neumí…)

Jo a kdybyste někdo měli nějakou věcnou kritiku, tak nemusíte ztrácet čas jejím vypisováním, do téhle blbůstky už nebudu investovat žádný čas. Mám daleko zajímavější plány. 😀