UMO potřetí

Máme hudbu, máme hru! A nyní i na Windows Phone!

Předchozí článek byl už přeplněný věcmi, které dávno nejsou aktuální, takže bylo načase udělat nový.


Než se o čemkoliv rozepíšu, tak musím obrovsky poděkovat Kvejkovi, který velmi rychle a bravurně vytvořil soundtrack pro hru. Skladby jsou tak výborné, že je mi jich na tuhle hru skoro líto. Perfektně by sedly do nějakého temného kyberpunkového rpg. 😀

Hudba ale není vše, co je ve hře jinak. Zatímco gameplay se od poslední verze příliš nezměnil (info o původní hře prosím zde), přeci jen dostal jak on, tak menu pár nových, více user-friendly prvků.

Ale radši než o tom tlachat, lepší je se na to podívat ve videu níže, nebo si to přímo zahrát po stažení z odkazu ještě o kousek níže. 🙂


 

Verzi 0.5.0 můžete stáhnout zde.

Pokud hra nepůjde spustit, přeinstalujte DirectX (zbytečně složitě à la Microsoft) a .Net Framework 4.5 (nikoliv novější, takže tento). Pokud hra stále nejde spustit, tak vyndejte z mrazáku láhev slivovičky, nahraďte uzávěr hadrem a ten zapálený společně s celou lahví kvapně umístěte do nejbližší pobočky Microsoftu.


Verzi pro Windows Phone stahujte vesele tady. Nic kupovat nemusíte, ale bránit se nebudu. (Ano, vím, co si to dovoluji, za takovou blbost celých 25Kč.. Nu, méně šlo už jen nic a na to jsem zas moc skrblík. 😀 )
Případně ale určitě ocením nějaké hodnocení, aby se hra aspoň zobrazovala v telefonech i bez znalosti odkazu, tj. bylo jí možné vyhledat. V téhle verzi jsou mimochodem již opravené všechny chyby PC verze.


No, a plány do budoucna? Nechám se inspirovat Jindrovým komentářem na GameJoltu a přidám tam nějaká překvápka pro situace, kdy hráč nabere nezdravě velké množství skóre. Možná někdy. Stal se mi život, takže nějak úplně nemám čas a když mám čas, tak nemám chuť…

A jinak samozřejmě časem bude hra na Windows Marketu jak pro desktop, tak Windows Phone. A až opadá listí z dubu, tak se také objeví na Google Play.


 

PS: Vypadá to, že velmi zlobí hudba, totiž hraje si kdy chce jak chce.. Zdá se, že to způsobuje samotné Monogame, jehož MediaPlayer očividně není zdaleka dobře naimplementován. Takže to musím celé nějak obejít. Miluju, když ztrácím čas na takových blbostech.