Tell Me Adventure

Ahoj Kreveťáci! Chtěl bych vám ukázat moji novou androidovskou aplikaci Tell Me Adventure. Je to aplikace pro hraní, tvoření a sdílení textových her. Dalo by se říct takový androidí engine na textové hry.

Asi nejlepší na něm je, že poté, co si jej stáhnete z https://play.google.com/store/apps/details?id=com.petrmarek.tellmeadventure, umí přímo v aplikaci prohlížet databázi všech textových her, které ostatní uživatelé nasdíleli. Prostě si přes aplikaci v databázi najdete textovku, stáhnete a můžete hned hrát. Aplikaci vůbec nemusíte zavřít.

Do databáze můžete přidat i vlastní hru. Stačí nějakou svou, podle tutoriálů na www.tellmeadventure.com, vytvořit a poté i na stejné stránce nasdílet. A hned si můžou všichni uživatelé vaší hru užívat.

ef

Přiznávám se, že to co vidíte na screenshotu neexistuje. Pro aplikaci zatím existuje ukázková hra demonstrující všechny možnosti enginu a moje vůbec první hra Cesta barda.

Aplikace vznikla jako semestrální práce, kterou jsem se rozhodl dále rozvíjet. Už na ní pracuju cca. rok, což je nejvyšší čas zjistit, zda má další vývoj smysl. Aplikace bez uživatelů je k ničemu.