Programátor pohybového systému

Ahojte, není to tak dávno co jsem tu prezentoval hopsačku na bázi bombermana, ale bohužel její vývoj stojí a tak ho chci zkusit rozběhat touto cestou.

O čem je hra? Hra bude plošinovka s pokládáním bomb, snad humorným příběhem a samozřejmě multiplayerem kdy se budete moci s kamarády vyhazovat do vzduchu jako za starých dobrých časů. Celé to bude v pěkné předrenderované grafice a samozřejmě s vlastním přímo pro hru vytvořeným soundrackem.

WIP obrázek pro představu:

Bomberman 2D - FireHead

Bomberman 2D – FireHead

Proč vývoj stojí?

  • protože jsem líný
  • protože se snažím dokončit VŠ studium a věnuji tomu více času než bych chtěl
  • protože nejsem schopný to v krátké době udělat kvalitně – prototyp už jsem si vytvořil ale je to na prd… a chtěl bych aby to bylo fajn.

Co by se po vás chtělo?

  • Naprogramovat pohybový systém s jetpackem
  • a kolize

Podstatné tedy je aby to létalo, běhalo a nezaráželo se to ve zdích. Což je, pokud se neobjeví velký problém, práce k jedné kávě.

Na zbytek se pak už později vrhnu sám, ale pokud by jste chtěli – myslím, že by nebyl problém vám programovou část přenechat úplně nebo z větší části.

Co by jste za to získali?

  • Pěkný dokončený projekt
  • Zkušenosti 🙂

Ne, nebudu vám slibovat populární „peníze v případě prodeje“, protože se to nechystám prodávat… ale hra má potenciál být opravdu fajn, a mít v referencích fajn hru je určitě skvělý pocit.

Samozřejmě se v případě zájmu ozvěte buď tady, nebo mě na e-mail fire.js(a)centrum.cz a já vám po domluvě pošlu animace postavičky, tilesy a vy si budete moci pohrát. 🙂

 Já mám GM7 ale klidně a snad i raději bych to (kvůli transparentnosti) rád viděl v něčem novějším – což bych si následně nejspíše pořídil.