Nový web pro vývojářské týmy III.

Už nějakou dobu jsem nedal vědět, jak se mi daří s modelem webu. Bylo to zejména proto, že jsem postupoval jako pavouk, který leze po mokrém okapu. Jeden krok vpřed a dva zpátky. 🙂 

Zahodil jsem celé dva systémy než jsem došel k úplně jednoduchému konceptu. Programovat se mi už moc nechtělo ( navíc bych to asi zase překopal a nějak zvrtal ), takže momentálně existuje jen vizuální cosi, co nic reálně nedělá a vlastně to ani nijak zvlášť nevypadá. Jen to snad umožňuje trochu členit funkce a tříbit představu.

Zkusím trochu popsat oč jde, než kliknete na odkaz.

Sloup by vždy ukazoval „achievementy“, což by v tomhle duchu byly výhradně symboly aktivity na jiných webech. Tzn. uživatel by požádal o uznání nějakého statusu na jiném webu a pokud by jeho nárok byl prokazatelný, přibyl by mu na zdi achievement.

Vpravo od sloupu by byl podle kontextu různý obsah. Pokud by uživatel kliknul na achievement ukázal by se daný web přímo ve vloženém rámci a šlo by ho tam uvnitř teoreticky provozovat zcela normálně včetně přihlášení atd.

Vlevo od sloupu by byly ikony funkcí ( např. Search, Profil, Edit, … ).
Pokud by uživatel klikal na tyto funkce zdi, měnil by se obsah pravého okna podle smyslu té funkce. Např. brouzdání seznamem uživatelů zdi, velký profil aktuálního uživatele, atd.

Trochu z toho začínám plešatět, takže mi snad pomůže nějaká odezva. 🙂

Edit:
Ještě náčrtek:

GDW_nacrtek