Moje druhé ludum dare!

Tak… Zase je to za námi :D Moje druhé, a určitě ne poslední ludum dare je u konce. A tohle je takové shrnutí týkající se toho, jak jsem si vedl. Mohlo to být lepší, ale jinak by se dalo říct že jsem vzhledem k počtu zúčastněných opět vcelku spokojen.

Do soutěže jsem šel se hrou Parallel Worlds. Cílem hry je ovládat postavičku ve dvou realitách zároveň. Reality jsou si tak blízko, že pokud umřete v jedné, umřete i v té další.

Je to prostě jednoduchá puzzle/akce. Stejně jako posledně jsem se zúčastnil 48 hodinové části LD. Hra je proto krátká a může obsahovat spousty bugů.

A teď k tomu co všecky zajímá….

Jak jsem si vedl? (čísílka v závorkách jsou rozdíly oproti minulému ld)

Coolness 100%
#91 Humor 3.39 (+478)
#175 Graphics 3.79 (+112)
#316 Theme 3.57 (+636)
#372 Mood 3.21 (-287)
#402 Overall 3.35 (+20)
#430 Fun 3.19 (+110)
#446 Audio 2.86  (-135)
#508 Innovation 3.23 (+45)

A vezmeme to odspoda!

Jak vidíte v tabulce, nejhůř na tom byla inovace. Je to sice celkem originální nápad, ale prostě se našlo mnohem originálnějších.

Audio, to jsem si dělal tentokrát v souladu s pravidly sám. Je to asi znát 😀

Další je  fun – zábavnost hry kde jsem si polepšil o 110 příček! Pro mě, jako tvůrce her je to veliký plus. Udělat totiž zábavnou hru je tak nějak… To hlavní 😀

Overall je celkový dojem ze hry. Polepšil jsem si o 20 míst. Neni to zlý ale příště chci bejt v první stovce a taky tam budu!

Mood – Atmosféra hry.. To šlo dolů. A dolu to jít muselo 😀 Chtěl jsem prostě udělat něco vtipnýho. Jinej typ hry než dělám běžně.

Theme – To se oproti minulýmu LD povedlo hodně moc 😀

Graphics – Jo, grafiku mi chválilo hodně lidí. A já sám si odvážím tvrdit že jsem u téhle hry nalezl svůj styl a teď už zbývá ho jen vybrousit.

Humor je tentokrát na nejvyšším místě… Což je fajn. Je supr když vás baví opakované umírání 😀

Mohlo to být mnohem lepší, ale moje hra byla opět nad průměrem. A to i přes to, že se zúčastnilo mnohem více lidí než posledně. Taky jsem se oproti minulému LD zlepšil, tudíž jsou opět moje osobní cíle splněny.

Další ld bude za:

80 dní!