Nemilostná hrana [MHD]

Aktualisace 8.10.  Tento dům zažil za svou existenci mnoho zla. Domem vás budou provázet čtyři postavy, které se střetnou se zlem a budou ochraňováni dobrým duchem. Nebo nic není úplně černobílé? [HOTOVO]

Jedná se logickou hru, kde, napříč časem, spolupracují čtyři postavy. Každá má svůj úkol, ale zároveň je ovlivňována činností předchozích nájemníků, kteří se procházejí po svých trasách domem jako duchové.
Příběh má však ještě větší časové rozpětí od 18. století až do vzdálené budoucnosti.

(1812) Dexter Drake- Je o něm známo, že dům koupil jako místo, kde má klid na psaní románů. Před domem se objevily podivné stopy, takže musí prohledat dům.

(1888) Joe Diamond- Trochu roztržitý novinář, který navštívil Drakeovo vnučku, aby oprášil starou podivnou sebevraždu.

(1964) Rita Young- Mladičká fotografka zavítala na opuštěné místo, aby zde fotografovala duchy. Je však dům opravdu opuštěn?

(2036) Amanda Sharpe- Známé médium se nastěhovala do zrekonstruovaného domu, opředeného pověstmi o podivných vraždách, aby zde čerpala zážitky pro svou show.

Hra je vyvedená v pixelartu a kromě postav je černobílá. Je bohužel bez zvuků, což je rozhodně velký vroubek, ale bohužel už nezbyl čas. Reproduktory však nevypínejte, neboť postavy mluví. Namluvil je rétor, který si říká Jiřík.

Hra je celkem krátká- má čtyři kola a je hodně založená na příběhu, kdo tedy bude přeskakovat rozhovory, přijde o hlavní esenci této hříčky.

Název hry je inspirován písní skupiny BPM „Nemilostná hrana“.

Zde je Videoukázka pohybu (jen pohybu, ne hratelnosti). A pár screenů.Stahujte (zde) toto je soutěžní verze.

Tady je malilinkato jiná verze, kde je opravena jedna chybička, na kterou možná ani nepřijdete, hratelnost nemění, ani nic není přidáno, doděláno nad časový limit. 🙂

Pozor, zjistil jsem, že tlačítko „nahrát“ je v menu jen na ozdobu. x) F6 funguje jako load.