(MHD III) Legend of Tenebris

Aktualizováno 7.10.2015

„Legend of Tenebris je dungeon bez boje s ponurou horrorovou atmosférou“

 

Legend of Tenebris - logo

Příběh

Richard Winston svými malbami léta udivoval a šokoval všechny obdivovatele umění, kteří se nebáli nahlédnout do očí čirému zlu. Jeho obrazy, které zobrazovaly výjevy nestvůr, utrpení, bídy a beznaděje – zachycené do nejmenších detailů, přivodily zděšení a hrůzu i těm nejotrlejším obdivovatelům tohoto umění. Své tajemství, kde čerpá inspiraci pro své děsivé obrazy však nikdy neprozradil. Ani svým nejbližším přátelům neodhalil místo nebo postup, kde na sebe nechává působit můzu oněch hrůz. Poslední léta, jakoby ho inspirace nikdy neopouštěla a každou chvíli se mohl podělit o nový obraz, který svým obdivovatelům zatajoval dech.

Richard totiž objevil místo, kde tato monstra skutečně žijí. Místo, které z běžného smrtelníka vysává veškerou životní sílu a při delším pobytu by ho připravilo i o rozum. V touze znovu šokovat a těšit se obdivu, Richard Winston toto riziko podstupoval a zachycoval ve svých kresbách vše, co na svých cestách viděl. Ve svých obrazech doposud zachytil všechny hrůzy na které narazil, zároveň ale toužil, přijít s něčím novým. Vrcholem své kariéry, nečím na co by se nikdo neodvážil pohlédnou podruhé. Rozhodl se navzdory svým zásadám vydat se hlouběji do temnoty, na místo, kde ještě nebyl. Cítil, že zde najde čiré zlo. Dokonalý materiál pro své malby. Netušil však, že tento obraz se mu může stát osudným, neboť se tentokrát vydal příliš daleko…

 

O hře

Hráč bude bloudit temnými chodbamy v podzemí a bude se muset vypořádat se smrtelnými nástrahamy a nebezpečnými stvůrami. Bude to takový dungeon, ale bez boje. Jeho úkolem bude nalézt čiré zlo, které se v podzemních chodbách skrývá a zachytit ho objektivem svého fotoaparátu.

Snažili jsme se navodit temnou atmosféru a přidat také pár hororových prvků. Vše by ve výsledku mělo vytvořit ponurou a nervy drásající atmosféru.

Přesně tak, jak to zažíval Richard Winston na vlastní kůži. =)

 

Odkazy na stažení

Ulož.to: http://ulozto.cz/xz12Erkr/legend-of-tenebris-rar

Dropbox: https://www.dropbox.com/s/j48kz8kzzw1eobc/Legend%20of%20Tenebris.rar?dl=0

 

Technické informace

Game Engine: Unity 3D

Použitý Software: Unity 3D 5.2, Visual Studio 2015, Google Sketchup

Ovládání: je popsáno ve hře, budete potřebovat klávesnici a myš

Výkon: Intel Core i3-3110M @ 2.40GHz + NVIDIA GeForce 820M 1GB => kolem 90 fps na maximální detaily

 

Screeny

Legend of Tenebris 01

Legend of Tenebris 02

Legend of Tenebris 03

Legend of Tenebris 04

Legend of Tenebris 06

Legend of Tenebris 06

 • author's avatar

  By: XR-Adventures

  XR-Adventures je partička nadšenců, která se dala dohromady za účelem vytvoření svých vlastních her, a to především adventur.

  Snažíme se vytvářet především logické hry a adventury, jelikož byl tento žánr her v posledních letech odsunut do pozadí, chceme přispět alespoň troškou vlastní tvorby k tomu, aby tento žánr úplně nevymizel, protože mezi adventurami se nalézají opravdové herní klenoty jako například: Posel smrti, Syberia, Atlantis, Monkey Island, The Longest Journey a mnoho dalších.

 • author's avatar

  Visit the author’s website

 • author's avatar

  See all this author’s posts