Master of Pop-ups

(edit : článek už fachá, měl jsem tam prsklý page break místo more :D)

Páni a dámové! Je mi ctí představit vám mou další vydanou hříčku – Master of pop-ups!

Hra vznikla původně pro soutěž GM48, což je vlastně vykrádačka ludum dare, omezená jen na GM.

Je to také poprvé co  jsem udělal post-compo verzi něčeho. Né snad proto, že by se mi původní nápad tak zalíbil. Bylo to proto že byl tak zabugován že jsem si prostě nemohl dovolit nechat to… Tak 😀 Bugů je tam i teď spousta. Bugů si všimnete hned, takže nemá cenu je nějak dalekosáhle popisovat. Většinou jde o visuální prvky, takže gameplay tím tak netrpí.

A teď… Jak se to vlastně hraje?

Celkem jednoduše! Spustíte hacksoft, hacknete kameru a mikrofon. Vždy při hacknutí se vám vypíše čtyřmístné číslo které si musíte zapamatovat! Zobrazí se totiž login obrazovka, kam musíte zadat správná hesla ke kameře a mikrofonu!

Po úspěšném napojení je potřeba odposlouchávat mikrofon (číst co se píše ve sloupečku napravo). A uhádnout jaký pop-up by mohl uživatele na kterého jste napojeni nejvíce naštvat.

Otevřete prohlížeč a naťukáte adresu vámi zvolené stránky. Je lepší si je nejdříve projít, ať víte co na které je.

Když už máte stránku vybranou, spustíte site downloader a kliknete na download. Stránka se stáhne do souboru který můžete následně odeslat jako pop-up k nepříteli.

Takhle je potřeba v krátkém časovém limitu naštvat co možná nejvíce lidí.

Hra má na gamejoltu i svůj high score list, a pokud jste tam registrovaní, můžete odesílat skóre pod vlastním nickem a sem tam vyhrát i trofej.

Na gamejolt se přihlásíte ikonkou (nečekaně) gamejolt login a skóre odešlete ikonkou (počkejte si na to…) Submit score.

Dál je tam ikonka there is’nt any porn. Když na ní kliknete objeví se vám složky s pornem. Ty slouží k zobrazení zdraví a životů. (Pokud odešlete pop-up co se lidem líbí, ztrácíte jeden život.)

Celá hra je stylizovaná do win 95

Stáhnout hru pro windows můžete kliknutím na text

Stáhni se abrakadabra (gamejolt stránka)