Malá herní dílna III – výsledky

1. místo – Tajemství obrazu 9.28

Samuelson – 7 bodů. Velice chytlavá a zajímavá hra. Pohyb pomocí tahů a „předchystaných“ cestiček v jednotlivých mapách je skvělý. Musím pochválit i hudbu a obzvláště dabing. Určitě bych se rád dočkal pokračování.

Dobyvacnik – 7 bodů. Docela hodně návyková hra, kterou jsem si užil od začátku do konce. Zajímavý nápad na zpracování.

Tomben – 6 bodů.

  • grafika – 60b
  • gameplay – 40b
  • zvuk – 80b
  • nápad – 70b

Chtělo by to ještě poladit, ale jinak ok (dohrál jsem).

Xan1995 – 9 bodů.

První dojmy:  Pěkné, jednoduché menu i UI. Při kolizi s nepřítelem rovnou restart level? Byl by super nějaký přechod. Poslední level by mohl být srozumitelnější, trvalo mi dlouho než jsem se dozvěděl, co se po mě chce. Zrcadlo se dá odtlačit do zdi.

Závěr: Líbivá a zároveň jednoduchá 3D grafika. Ozvučení nemá chybu, dokonce Fiola jako dabér 🙂 (akorát ze začátku to možná moc prožívá). Líbí se mi animace kamery. Mohlo by být víc levelů. Co k tomu dodat? Snad už jen… dobrá práce.

Firejs  – 8 bodů. Pěkné, líbí se mi to. Jen toho démona jsem naháněl po mapě pořád dokola a vyzkoušel vše co mě napadlo. Bohužel bez úspěchu. Dokonce mi i zrcadlo vypadlo z mapy.

Banane4joy – 10 bodů. Je vidět, že na hře pracoval zkušený tým, který ví, co hráč očekává od hry. Jednoduchý princip, krásná grafika, příběh. Co se hádanek týče, všechny se povedly. U bosse jsem se sice trochu zasekl a spíše odhadoval, co mám dělat, ale o to sladší bylo jeho zneškodnění. Hádanky mohly být klidně složitější, nebo lépe využit jejich potencál, ale všichni víme- čas nebyl a jako ukázka schopností je to dostačující. Musím vyčíst jen spoiler (Snape;) a „speakerovský“ dabing na který jsem alergický.

Rembrant  – 8 bodů. Obdivuji především zvolený způsob tahů, který je ve spojení s krásnou grafikou velice dobře proveden. Jednotlivé lokace a úkoly jsou sice trošku jednodušší, ale hudba i (dost) dobrý dabing rychle chytnou. Vyvedení postav jako figurek velice příjemně navozuje pocit jako ze hraní deskovky. Takže celková spokojenost, hru jsem si velice užil.

Zitron – 9 bodů. Jako kluk jsem opatroval několik cínových vojáčků a musím říct, že je grafika připomíná docela věrohodně. Hudba je krásná a skvěle sedí. Hra má ničím nerušenou atmosféru a je znát, že jde o sladěné týmové dílko. Hratelnost je velice prostá až strohá. Stojí a padá s tvarem trasy, po které se hráč může vydávat. Líbí se mi to tak, ale určitě by neškodilo, kdyby hráč musel zvládnout více věcí najednou. Jde o to objevit k čemu co je a správně to položit, ale není v tom žádná improvizace. Být všechno pokupě, na komplikovanější mapě, bavil bych se mnohem víc. Ale svit měsíce je boží a vůbec to hezky vypadá. Nebyl by gramofon lepší než rádio?