Malá herní dílna III – hodnocení

Potěšený pohled na účast a jak hodnotit příspěvky v herní dílně.

Poslední herní dílna, v níž bylo úkolem vytvořit hru na motivy povídky H. P. Lovecrafta Pickmanův model, byla po mém soudu jedna z nejpěknějších, které doposud proběhly. Debat proběhlo nepočítaně. Účast byla veliká, a přestože ne všichni z dvanácti účastníků měli možnost hru odevzdat, sešlo se celkem šest hotových her a všechny vypadají zajímavě, což je parádní výsledek. Pevně věřím, že si ale každý něco odnesl.

Novinkou jsou „týmové“ příspěvky. V seznamu her jsou patřičně uvedeny značkou (tým).

Jak hodnotit?

Hodnotit mohou všichni registrovaní návštěvníci stránky.

Hodnotit můžete do 14. 10. 2014  do 9:30.

Při hodnocení používejte stupnici od jedné do deseti. Čím větší číslo, tím kvalitnější práce. Používejte celá čísla (1; 2; 5; ne 1,3; 2,7; atp.). Doporučuji použít větší část stupnice, aby se to všechno nehňácalo u čísel 9 a 10. Známku 10 můžete například udělit hře, která je dle vás nejlepší a ostatní pak hodnotit relativně k ní.

Hodnocení každé hry je třeba doprovodit krátkým či středně dlouhým komentářem (cca 60 – 500 znaků) s diakritikou – když nevíte, může vyjadřovat například vaše pocity ze hry.

Ohodnotit musíte všechny dokončené hry (pokud jste autorem či spoluautorem hry, napište u hodnocení „autor – 10“). Pokud některou hru nemůžete spustit, odešlete pouze slovní hodnocení (to podstatnější) těch her, které spustit můžete.

Vaše hodnocení odešlete na email: Jindrich[dot]Pavlasek[at]gmail[dot]com Do předmětu napište MHDIII. Uveďte také vaši zdejší přezdívku. Vaše slovní hodnocení bude zveřejněno (i s vaší přezdívkou) společně s vyhlášením výsledků. Na email jej odesíláte, aby se zabránilo vzájemnému ovlivňování hodnotitelů.

Hodnocení návštěvníků, kteří dokončili hru do soutěže, ať už v termínu nebo po něm, se počítá 1.25x (zohledňuje to zkušenost s tvorbou hry do této „soutěže“).

Příspěvky v herní dílně:

Dokončené:

 

 

Nedokončené a v různém stupni rozpracovanosti:

Vyhlášení pořadí

Výsledky uveřejním 14. října nebo 16. října.

Na závěr děkuji všem účastníkům dílny a také všem lidem, kteří se aktivně zapojili komentáři.