Lines – pokračování

Krátké shrnutí aktuálního stavu.

Hra ponese název Knight’s Five.

I přes všechnu snahu grafika stále není kompletní. Nechybí jí však mnoho. De facto jen dokončit menu, označené knoflíky, texturu koulí, animaci objevení koule, poladit barvy, rozstříhat a je to. Přestože je to práce asi už „jen“ na dva až tři dny (uvažme, že celý projekt měl být původně tak na tři dny), deadline jsem měl dnes, takže se k tomu zřejmě nedostanu dříve než na konci července.

Program je z nejpodstatnější části hotový. Jak se ho pak případně povede dokončit, je ve hvězdách. Doufejme, že všechno dopadne dobře a budeme věc dokončovat v plné sestavě.

Na každý pád lze očekávat, že dříve (ještě o prázdninách) či později (září, říjen) bude hra venku a to v kompletní podobě nebo alespoň v nějaké částečně osekané (to kdybych musel dokončovat programovou část).

Abyste nepřišli vyloženě zkrátka, přikládám navíc několik obrázků. Není to úplně perfektní, ale co už se dá dělat. Kvalitativně už se to nijak zásadně zlepšovat nebude. Projekt je pro mě (v tenhle moment už) časově velmi ztrátový a potřebuji se věnovat projektu, který se plánuje přes tři čtvrtě roku, takže cílem je v daný moment dokončení na přibližně jednotné úrovni, nikoliv dokonalost.

Doufám, že se grafika líbí a přeji příjemné letní měsíce!

Prvně připomenu, jak hra vznikala:

Sand Lines

Sand Lines

rovrzeni2_popisB1

 

A takhle to vypadá v současnosti:

Menu (ano, není hotové):

rovrzeni24_menu_small

 

Herní obrazovka:

rovrzeni27small

Obecný návrh submenu (jednoduché, ale snad neurazí):

roz_ikony_small

 

 [colorvote id=“1″ style=“wpcvp-poll“]