Kreveta v obležení

Nevíte někdo něco bližšího o probíhajícím útoku spambotů?

— WEB AT WAR —

o_O Shrimp under siege O_o

Před asi půl rokem se v jednom z příspěvků objevila hláška, že google začal sledovat náš malý, komunitní blog. Spolu s ním vstoupil do našeho ráje ďábel. Nedlouho na to začala invaze spamu. 🙁

Já se strategicky přesunul na Twitter a Tig, plánoval jsem to snad dva roky a čekal na smrt zlovolných virů, místo toho přišla smrt glasnosti. Ale hodilo by se mi abych mohl používat Krevetu alespoň k uploadu screenshotů a také jsem měl v úmyslu postovat zde informace v naší mateřské řeči.

Pokud by někomu stálo za to ještě před důchodem zajít na pivo a párek, někde v centru českého světa, v okolí pohřebišť našich králů, nebyl bych proti. Ale po dlouhotrvající izolaci v trojúhelníku práce, market, net asi tento druh kratochvíle znatelně upadl. 😐 Mohu si sice najít třeba něco takového jako je ženská, že… ale s ní si toho o platónském všehomírovi asi moc neřeknu. S debatou o podobě matematické básně, jako média budoucnosti, dokonale kloubící lyriku a epiku jsem na tom asi stejně špatně… nebo si to jen namlouvám? Asi zemřu jako odpudivý jedový dědek, kterého se bojí i psy, Ace of Spades. xD

Egalloc je hra dvojjazyčná, takže je tu větší šance, že si najde své publikum. Sám navíc vím, jak moc mohou člověka ovlivnit zdánlivě nečtené tlachy na blogu i roky nazpět. Sám za sebe jsem uvažoval o založení vlastního blogu, ale odradila mě kombinace nedostatku publicity a vysoké ceny za hosting a doménu. Můj experimentální přístup šíleného poustevníka, zjevně dost komerční není a nevím jestli by se mi investice +- 10 000 k dokončení vyplatila.

Další důvod je nedostatek intelektuálních debat o čemkoliv jiném než je politika, práce a skuhrání nad poměry. 🙂 Twitter vám poskytne odezvu jen pokud trolíte komunisty nebo se účasníte místních žabomyších válek. Jinak je to asi jako jako mluvit do zdi. Ne, že by Krevetka zrovna hýřila ozvěnou. Také už se blíží čas kdy bude rozumné upustit tu a tam více detailů aniž by se to rozmázlo.

Potřebuji jít někam mezi novou krev, kterou bych mohl sát. 🙂 Poslouchat přednášky na JsiTrubka a PodKosť je jen jednostranná forma komunikace. A vlákna pod videi nevypadají zrovna efektivně. Pokud znáte sněmoviště lidí pod 60 kteří mají zájem o interaktivní storytelling, politicko-technologické utopie, roleplay, černobílé komiksy, písmáctví, psychoanalýzu a filosofii dejte vědět! Jsou cílovka XD.

Co se situace stran spamu týče.

Řeší to někdo?

Je to nebezpečné pro přispěvovatele?

Dá se to umazat?

Můžu něco udělat já?

Měl bych také takovou soukromou otázku, pirátí ještě dnes v době digitálního obžerství někdo něco? Má smysl vydávat hru řízeně jako freeware, nebo je efektivnější jít do prodeje pro dosažení co největší báze hráčů? Má smysl oslovit piráty v případě propagace komerčně vydané hry? Například formou „falešné“ warez kopie, nebo propagací morality skrze výživu digitálního dělníka přímo v jejich kruhu?

Na Zdar členovci !

Zitron alias 16,7inPx  (16comma7inPx – Tig)

Egalloc ship’s log 2022 ( NuBDjednaC ) – datum vydání neznámé, kapitalistický závazek přijat k datu návratu člověka na měsíc. The Yanks are coming over there!