Inner Sight

Inner Sight je 2D adventura, vyprávějící příběh o životě a snech…co je realita a co skutečnost? To je zde velmi těžké určit. Umožní vám vaše volby probudit se a pokračovat dále ve vyšetřování záhady, nebo smrt ve snu znamená definitivní konec, protože to, o čem sníme, je ta jediná skutečnost, jež existuje?

Rick Gate je režisér a zneuznaný umělec. Jeho poslední film, pojednávající o vraždě, kritika zničila a diváci jej nepřijali. Rozhodl se ještě jednou a naposledy své nejnovější dílo obhájit v celosvětově uznávané talk show. Cestou do studia se mu však v kapse rozezní telefon. Jeho lékař má pro něj důležitou a neodkladnou zprávu…nebo to celé je pouze sen a Rickův poslední film ještě vůbec není na světě?

Inner Sight je mozaika tvořená střípky abstraktně vyprávěných příběhů. Nečekejte obsáhlé dialogy nebo mnohastránkové deníky, posouvající děj dál. Vše je vyprávěno formou obrazu a precizně sestavené zvukové kulisy. Každá část hry i ten nejzapadlejší pixel na obrazovce může být klíčem k pochopení celého děje. Co se stane, pokud jej přehlédnete? Nic, pouze prožijete zcela jiný příběh než hráč, který si jej dokázal všimnout.

Nelinéární pojetí vyprávění v Inner Sight vám umožní prožít komplikovaný děj mnoha způsoby – žádná dvě hraní nebudou stejná. Co se stane, když hned v první minutě uděláte něco, co má být vykonáno až v úplném závěru? Co když přijdete o některou z důležitých příběhových postav, která by vám později mohla zachránit život? Nic není definitivní.