Hledám nápady k mým věcem na YYG marketplace

Když mám občas něco zajímavého, udělám z toho balíček na Yoyogames Marketplace ať už zdarma nebo placený. Nějaká ta stažení už mám, ale co mi zejména chybí, je odezva. Netuším, jaké má pocity někdo, kdo si stáhl moje výtvory a tak bych vás poprosil o nějaké komentáře k těm, co jsou zadarmo.

Je mi jasné, že hodně lidí stahuje free věci náhodně a je jim skoro jedno, že to třeba ani jednou nepoužijí ( uživatel – sběratel ). Zajímavé je, že prakticky není odezva ani u těch placených věcí. Přitom mají zakoupením nárok na support a já bych určitě ledacos mohl přidat nebo změnit podle přání uživatelů. Možná jsou zvyklí na support fórum v angličtině, které tak nějak nejsem schopen provozovat, ale mohou dávat recenze přímo v marketu nebo prostě napsat mail. Jedna jediná neurčitá recenze přibyla včera a jinak za celou dobu nic.

Kdyby si někdo z vás, kdo používáte GM, našel čas a kouknul na moje věci ( LINK ), tak bych byl rád, za jakékoli info. Pokud se vám bude něco líbit, můžete přidat i review do marketu ( to by bylo opravdu paráda ). Jinak mě zajímá, jestli je na stránce marketu dobře zřejmé, o jaký obsah jde, co by se dalo vylepšit nebo přidat k jednotlivým výtvorům. Budu vděčný za jakékoli nápady.

Zadarmo jsou tyhle kousky:

PathForge
FlagWave

Kdyby někoho napadlo, co by se hodilo udělat nového, napište taky. Méně náročné kousky se dá vyprodukovat během cca 2 dní.