Chronicles ORPG – Projekt české RPG

 Co se vybaví pod pojmem dobrá česká online RPG? Mě osobně nic, rozhodl jsem se s tím něco dělat..

 Staré dobré RPG hry, spoléhající na jednoduchou grafiku s perfektní hratelností jsou už skoro všechny pryč. Každý se snaží nacpat do hry co nejlepší grafiku, hudbu a efekty. Proč to trochu nezměnit projektem české (kterých je opravdu po skromnu) onlinové RPG hry, která by kombinovala dobrou hratelnost s jednoduchou grafikou a zároveň vzdávala hold již padlé hře Mirage Realms?

Chronicles ORPG je projekt, který je založen na enginu Mirage Realms DE, což je vlastně zbylý bobek, který vypadl z padlé stejnojmenné hry.

Idea hry je jedním slovem kooperace. Stáhni hru, zaregistruj se, najdi si družinku a vydej se do světa. Klasika.. čtyři povolání, fantasy svět, plno věcí, úkolů a různorodých lokací.

Prostě nevinný, nekomerční projekt s cílem vrátit na českou scénu staré rpg s kvalitním obsahem. (Toto zaručuje to, že jsem poctivý hráč fantasy LARPů a Dračího doupěte..) Jedinou překážkou je nyní rozjezd komunity a dát o sobě vědět světu, respektive státu.

Včelí pláně 1 Hostinec

 

Pokud by někdo měl zájem, místa v týmu jsou plně otevřeny pro lidi, co by projektu mohli něco dát. (hudba, programování, grafika..) Budu také velmi rád, kdyby se někdo zapojil do komunity na webu a fóru.

 

WEB: http://www.chronicles.tode.cz/

Download: –