Brněnský čajový dýchanek XX1

Na základě občasného povídání o potřebě srazů, bych se pokusil navázat na již dávno mrtvou tradici Brněnských čajových dýchánků.

Bylo nebylo jedno město uprostřed polí, kde se nepravidelně sházeli nadšení a nezávislí vývojáři nejrůznějších videoher. Dnes jsou všichni starší, bez iluzí a zničení životem… Inu, jsou připraveni si dát čaj o páté a popovídat si o strastech výroby her, snaze je prodat a nezbláznit se.

Navrhuji termín ke konci března. Třebas před velikonoci.

Akce by mohla začínat kolem sedmnácté hodiny (klidně i dříve) a pokračovat až do útlého rozbřesku. S tím, že přespolním mohu nabídnou skromné lože anebo podlahu prakticky v centru moravské metropole.

Míst k uvážení je hodně.  Například bychom chvíli mohli pobýt v mé oblíbené lowcost pizzerii s wifi na hlavní třídě a pak se přesunout do nějaké zaplivané putyky či čajovny. Prostor bych ale volil až podle hladovosti a počtu účastníků.

Vyjádření neskutečného zájmu proveďte komentářem.

 

Hlasování ukončeno!

Termín je jednoznačně ve středu 23. 3. 2016!

Ta oznamuji, že jsem zadal rezervaci na Bílého beránka v 17:00. http://www.ubilehoberanka.cz/

Na hlavním nádraží nasednete na tramvaj číslo 1 a svezete se na zastávku Pionýrská. Hned vedle je park.

Pokud by náhodou někdo dorazil dříve než já, což se klidně může stát, tak použijte kód – mé jméno „Sedlačík“. Pokud se ztratíte tak volejte 602782830.

Vy kdo přijdete – jástejte. Vy kdo nemůžete/nechcete nemusíte smutnit. Určitě nepůjde o poslední příležitost se se mnou setkat… 😛