-0-

Při pohledu na zdejší aktivitu jsem si říkal, že bych měl hodit svůj balvan do stojatých bažin, bych krevetkám vehnal nějáký ten kyslík.

Update 19.10.2019 – grafika pro minihru vzor 0 (viz níže)

Kde jsou krevety? Jsou světloplaché jako rybenky a sviňky co se před stíny draků běží schovat kdykoliv rozsvítíte v koupelně? Chcípnou taky ve vodě po mytí nádobí? Poslouchají metal, synt nebo chiptone?

Vždy když jsem uvažoval o nějákém článku nebo se zabýval zajmavým materiálem pro příspěvky, vždycky se to přelilo zpět k mojí nepsací tvorbě, nebo jsem pro další náměty k jiné činnosti už nenašel chuť. Chtělo by to si čas od času trochu zafilosofovat, nebo alespoň vylít sem své odpadky z kuchyně. Jsem tu z nostalgie.

( nebo ostalgie, protože jsem tu ostal )

Bude rouhání sem prostě jen tak hodit progress log? Vždycky jsem si říkal, že je to taková ta věc co se s tím leze někam na TigSource. Člověk si to tak něják hezky namaluje a pak to zahodí, nebo si to nechá proplatit předem a zahodí to až potom.

( nebo to myslí dobře, ale něco se změní, třeba roční období )

No vlastně by bylo zajmavé sem sypat teoretické náměty, ale to taky stojí spoustu myšlení.

No tak se hrou se to má následovně, rozdělil jsem si to do celkem pěti základních částí (jež slovu epizodami, ale je to docela šumák) z nichž pouze tři jsou nezbytné ke zprovoznění, jedna je navíc a pak je tu spousta hezkých tretek kterými to můžu ověsit aby to trochu vypadalo, pokud mi zbyde energie. Vlastně nebudu nic vyhazovat, protože jsem to udělal už předem. 🙂 Zde je ( pro ilustraci ) slyšitelný dozvuk takového pracovního procesu. Jednou z těchto tretek by mohla být i společenská součástka, ale budu potřebovat nějáké oběti pro testování svých teorií. Taky by se hodila dobrá duše která se propůjčí celou zrůdnost ozvučit, ale to má čas až do nějákého alespoň trochu prezentovatelného dema. Tedy pokud někdo nechce jen inspiraci pro své zvukové šlehy, se kterými bude spokojen tak jak jsou. 🙂

( no, to jsou sny o slávě polní trávě, pak vám někdo pokosí a je to )

Krom toho o mutacích (ne)herních obrazovek jsem nekecal.Pěkně to „buble“ a taky to prská.

Na Zdar! kreveti

 

Update 19.10.2019 KVĚTÁK

Oslavný hymnus 🙂 Komu je to příliš snobské může zkusit tohle.

Tak tady je nástřel grafiky pro minihru ladění mysli. Chybí ještě nakreslit vzruchy, ale mělo by jít o světélko putující tou černou linkou, nadpis se ještě stylizuje aby ladil s ostatními popisy a tahák vpravo nahoře se možná přesune jinam ( protože souvisí s minihrou jen napůl ) poznámek si nevšímejte, dělám si je všude, abych nezapomněl 🙂 Mechanismy jsem už vyslepičil ve vlákně pod článkem.

Proč má ten květák tolik záhybů? Málem mi upadla ruka, když jsem to dělal a víkend je taky v propadlišti dějin, ale je to anatomické 🙂