A co si osvěžit víkend?!

Nuže, je mi jasné, že každý z nás tráví víkendy jinak… Ale všichni máme něco společného. Lásku ke hrám. A existují akce, kde si každý z nás, nehledě na upředňostnovaný žánr, najde své. Jednou z takových akcí je i letošní (již čtvrtý) Anifilm v Třeboni!

anifilm2013

Chápu, že pro mnoho z nás je hluboký jih Čech poněkud z ruky, ale myslím, že je na místě obětovat nějakou tu korunu a čas.

Měl bych poznamenat, že celá akce se točí okolo animovaných filmů, avšak v sobotu a neděli uskuteční tzv. Game Day… V rámci tohoto programu budete moci vidět spoustu zajímavých přednášek, objeví se i veleamaniťák Jakub Dvorský (bude hovořit o vizuálně zajímavých hrách z posledního roku) nebo autor abstraktního skvostu Proteus (http://www.visitproteus.com/)… Dále budou k vidění rozpracované i hotové projekty tuzemských vývojářů, mezi kterými vykoukne i Cubesis II od Likandra a Ikkjůa

Kromě čistě herního obsahu budete moci vidět tuny animovaných skvostů, můžete se pobavit třeba u mých oblíbených http://www.youtube.com/watch?v=–_RS01wsEI , budete moci vytvořit vlastní animák, vidět soupeřit loutky naživo a narazíte spoustu dalších neopomenutíhodných zážitků!!

Tak se, prosím, přijeďte pobavit, ceny jsou příznivé, ubytovat se dá i v levném kempu u rybníku Svět a atmosféra jistě bude nezapomenutelná!

(Nej)Více informací na http://www.anifilm.cz/cs/!