Castle Rampage

Nápad na hru Dobyvatel se zrodil v podstatě úplnou náhodou. Při jedné z menších hospodských seancí slovo dalo slovo a nakonec přišla řeč na hry, konkrétně tituly, které jsme hráli v útlém dětském věku. Kromě očekávaných pecek jako Duke Nukem 3D či Need for Speed se poměrně často ozýval také název německé arkádové série Moorhuhn – světe div se, i u této záležitosti, postavené na velmi jednoduchém konceptu bylo plno lidí schopno strávit desítky hodin. Má podobně postavený titul šanci oslovit hráče i dnes? Dle mého názoru ano a to je důvod, proč Dobyvatel vznikl.

O tom, jak se přibližně Dobyvatel bude hrát, si můžete udělat představu z videa níže. Upozorňuji, že hra je stále ve vývoji a plno věcí ještě zbývá odladit / doplnit.

Ve své podstatě se jedná o kombinaci oblíbeného konceptu ze série Moorhuhn s principy, převzatými z jedné z nejlegendárnějších her všech dob – Arkanoida. Místo střílení slepic zde vaším úkolem je zničit nepřátelskou tvrz. Aby to nebylo úplně jednoduché, vaše počínání vám budou komplikovat agresivní nepřátelé.

Hra bude obsahovat celkem pět úrovní s rostoucí obtížností, jednoduchý fantasy příběh a možnost snadného sdílení vašich nejlepších výsledků s přáteli.

Screenshoty:

Videa:

Trailer

Trailer 2

Demo ke stažení:

STAHUJ

Web:

https://darkmaster.webnode.cz/