3D plošinovka (hledá 3d grafik)

Ahoj,

tady na krevetu, ačkoliv jsem členem v podstatě od úplného začátku, jsem vůbec nepsal a nepublikoval. Ale vše bylo dáno naprosto nulovým časem a i zájmem tvořit hry. Nicméně doba se změnila, já zase rád tvořím, ba co vím, jdu do toho naplno! Po krátké, ale k zamyšlení hodné výměně pár řádků s Likandrem(před dlouhou dobou) a poté i s Fiolou (tím kluky zdravím a děkuji za osvěžující pohled), jsem si řekl, že budu dělat, to co chci, a tak jsem tu! Ale k věci.

V hlavě mám spoustu nápadů, ať už starých či nových, ale rozhodl jsem se pro 3D plošinovku. Z Game Makeru jsem přesedlal na Unity a C# a začal jsem tvořit.

Základy jdou vždycky poměrně snadno, postavička chodí, skáče a tak dále a tak dále… Jenže já a grafika, to je mizérie. Časem se člověk naučí, ale učit se no… chci se věnovat hlavně tomu programování, a tak sháním někoho, kdo má aspoň o píď lepší schopnosti než já s 3D modelováním.

Moje ambice jsou větší než jen dělat hru, ale zkusit vytvořit hru za účelem prodeje, takže by samozřejmě spolupráce nemusela být bez odměny.

A stát se !!!INDIE DEVELOPEREM!! (zbožné přání)

O hře zatím mám jen nějakou základní představu a nebráním se nápadům a vlastně čemukoli s čím by kdo příšel. Hlavní je jen, že by hra měla být taková svěží, zábavná a aspoň z poloviny hratelná, jako je zmíněný Crash Bandicoot.

Takže zatím žádný Design Document s rozsahem 40 normostran se nekoná.

Na závěr ještě video s prvními záběry…

Video na YT

Kdo by měl zájem spolupracovat, nechť se mi ozve, ať už zde do komentářu, případně na FB: https://www.facebook.com/Suninho a nebo zkusí mail: Suny10@gmail.com